KURUMSAL

Alüminyum sektöründe 40 yılı aşkın tecrübe ve birikimle yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyor.

Hakkımızda

Fabal Alüminyum bir aile şirketi olup, kurucuları 1974 yılından itibaren alüminyum sektöründedir.

94.000 m2 alan üzerinde 27.000 m2 kapalı alanda kurulu, Istanbul-Avcılar ve Tekirdağ-Ergene deki fabrikalarında üretim yapmaktadır. Aynı çatı altında, kalıp üretimi, ekstrüzyon presleri, eloksal, dikey ve yatay elektrostatik boya, mekanik işlem tesislerini bulunduran modern fabrikamız entegre bir tesistir.

Alüminyum sektöründe 40 yılı aşkın tecrübe ve birikime sahip kurucularımız, tecrübeli ekibimiz ve teknojik donanımı yüksek modern fabrikalarımız sayesinde, Fabal Alüminyum yüksek kalite standartlarıyla müşterilerine hizmet vermekte ve müşteri ilişkilerimizi sürekli daha verimli kılabilme hedefiyle ürün kalitemizi ve verimliliğimizi arttırmak için teknolojiyi takip etmektedir.

Misyon & Vizyon

Bütün üretim sürecinde toplam kalite bilincini hakim kılarak müşterilerimize beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sağlamak.

Kaynakları en iyi biçimde kullanıp, en uygun şartlarda ve zamanında müşterilerine hizmet sunarak, alüminyum profil tedarikçileri arasinda dünya ölçeginde kabul gören bir marka haline gelmek.

Kalite Politikası

Firmamız ''Toplam Kalite Yönetimi'' anlayaşını benimsemiştir ve kaliteyi yakalamanın bir tesadüf değil; aksine gerçekleştirme arzusu, samimi gayret ve akılcı uygulamanın birleşimi olduğuna inanmaktadır.

Kalite Politikamız; Müşterilerimize, Uluslararası kalite standartlarını yüksek verimlilik, rekabetçi fiyatlar ile zamanında sunmak. Çalışanlarımızın kalite bilincini yükseltmek. Sürekli iyileştrmeyi hedef almış olan Fabal yönetim anlayışı,israfın azaltılması ve yalın üretim yöntemlerini hayata geçirmeyi toplam kalite anlayışının asli unsuru kabul etmektedir.

Çevre Politikası

Fabal Alüminyum, üretiminin tüm aşamalarında çevresel sorumluluklarının bilincindedir. Kirliliğin oluşmadan kaynağında önlemek maksadıyla; mevzuatlara uymak, üretimde kullanılan tüm hammadde ve yardımcı malzemeleerin çevre kriterlerine uymak, çalışanlarımızı eğitmek, doğal kaynakları optimum seviyede kullanmak, maksimum geri dönüşümü sağlamak amacımız olmuştur.

Sertifikalar

fabal-marka-tescilfabal-marka-tescilfabal-marka-tescilfabal-marka-tescilfabal-marka-tesciliso-9001-turkceiso-9001-turkceiso-9001-turkceiso-9001-turkceiso-9001-turkcetse-ts-en-755-1-755-9-4tse-ts-en-12020-1-12020-2-5iso-50001-2018-enerji-yonetimi-sistemi-turkcesifir-atik-belgesi